Shtëpi private 1+1 me qira, lagjja “3 Heronjtë”

Numri i njoftimit: 77258 | Postuar në: 03.11.2018, 12:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 90

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 30

Çmimi: 150 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 1+1 me sipërfaqe 90 m² dhe me adresë: lagjja “3 heronjtë” rruga “Marie Kraja”.
Shtëpia përbëhet nga: salloni, një dhoma gjumi dhe një banjo e kompletuar.
Është e pajisur me të gjitha mobiljet e nevojshme.
Është e shtruar e gjitha me pllakë.
Jepet me qira në gjendje shumë të mirë.

🏷ÇMIMI: 150 € në muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate