Shtëpi private 2+1 me qira, në lagjen “3 Heronjtë”

Numri i njoftimit: 77261 | Postuar në: 03.11.2018, 18:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 90

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Qendrore

Sipërfaqja e oborrit: 135

Çmimi: 300 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 me vendndodhje në rrugën “Pashko Gjeçi”, lagjja “3 heronjtë” dhe me sipërfaqe 90 m².
Shtëpia ndodhet në katin e parë.
✅Shtëpia përbëhet nga: – Dy dhoma gjumi
– Sallon + Kuzhinë
– Një banjo me të gjitha hidrosanitaret
✔Cilësitë e shtëpisë: – Është e mobiluar.
– Ka sistem sigurie me kamera.
– Ka sistem nëntokësor ngrohjeje dhe ftohjeje
– Dritaret janë të pajisura me grilë elektrike.
– Ofron edhe 135 m² oborr dhe parking.

🏷ÇMIMI: 300 € në muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate