Hyrje 2+1 me qira, te Spitalet

Numri i njoftimit: 78269 | Postuar në: 06.11.2018, 13:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 85

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 30

Çmimi: 320 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një hyrje në kat të parë të një shtëpie private.
Banesa ka një sipërfaqe prej 85 m² dhe ndodhet te Spitalet.
Ka dy dhoma gjumi, një sallon, një banjo me të gjitha hidrosanitaret cilësore, vaskë me hidromasazh dhe dy ballkone.
Ka 3 kondicionerë, termoizolim dhe kapotë të jashtme.
Është e pajisur edhe me sistem alarmi dhe ka oborr. Hyrja jepet me qira e mobiluar.

🏷ÇMIMI: 320 €/muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate