Hyrje 2+1 me qira, te Kolegji Turk

Numri i njoftimit: 78279 | Postuar në: 08.11.2018, 18:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 100

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 40

Çmimi: 20.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qiraSun Real Estate ofron me qira një hyrje në katin e parë të një shtëpie private me sipërfaqe 100 m² te Kolegji Turk, rruga “Ali Pashë Gucia”.
Përbëhet nga dy dhoma gjumi, një banjo dhe një sallon.
Ofron mundësinë për çlodhje në një oborr prej 40 m².

🏷ÇMIMI: 20’000 lekë/muaj
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate