Ambient biznesi me qira në Shkodër

Numri i njoftimit: 78295 | Postuar në: 12.11.2018, 12:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 1800

Kati: 1

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: 4 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Daut Boriçi”, Shkodër.
Ambienti është i ndërtuar në dy kate, dhe hapësira e bollshme jep mundësi shfrytëzimi në:
-Kati 0, me sipërfaqe 650 m² dhe çmimi është 500 lekë/m²
-Kati 1, jep dy mundësi shfrytëzimi: nga përpara, 500 m² me çmim 500 lekë/m²; dhe nga prapa me sipërfaqe 650 m² me çmim 400 lekë/m².

Cilësitë: -i gjithë ambjenti është i rrethuar nga vetratë xhami
-lehtësisht i dallueshëm nga rruga kryesore
-mundësi shfrytëzimi për biznese të ndryshme
-së bashku me ambientin me qira, ofrohen dhe 2 vende parking në garazhd
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate