Apartament ne shitje 2+1 + Garazh

Numri i njoftimit: 78309 | Postuar në: 03.02.2021, 17:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 120

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 7

Çmimi: 110.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament ne rrugen e 5-t me siperfaqe totale 120 m2.Apartamenti ka pamje full nga deti.Apartamenti ka nje ndarje ne sallon sebashku me kuzhinen,2 dhoma gjumi,1 tualete,dhe ballkon me mjaft hapesire.Kati 7 me ashensor,vetem 3 hyrje ne kat.Ne cmim eshte i perfshire edhe nje garazh..Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni. Viber Whats Up +355692582610.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 gentjan