Truall dhe shtëpi private në shitje tek Isa Boletini

Numri i njoftimit: 78311 | Postuar në: 16.11.2018, 16:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 60

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 177

Çmimi: 6.900.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy-katëshe me sipërfaqe 60.5 m².
Trualli në të cilin ndodhet shtëpia ka një sipërfaqe prej 177.7 m².
Ndërtesa është e mobiluar dhe ka një dhomë gjumi dhe një sallon.
Ndodhet në Perash, tek Isa Boletini.

🏷ÇMIMI: 6’900’000 lekë të reja
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate