Kasetafon

Numri i njoftimit: 78312 | Postuar në: 16.11.2018, 16:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 € i pa diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Hi-Fi / Audio / CD player

Lloji i njoftimit: Shitet


Ambiflik/gufer/kamer parkingu kasetafon me ekran! Jan ne gjendje te re dy muaj te perdorur dhe me garanci bashk

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Mario