SHITET DYQAN

Numri i njoftimit: 78330 | Postuar në: 19.11.2018, 18:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 16

Kati: 0

Ngrohja: Te tjera

Çmimi: 20.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet dyqani në Rrugën ”Fusha e Aviacionit” Dyqani ka një sipërfaqe prej 16m2 dhe është i gjithi i organizuar në një ambient të hapur me tualet. Fasada e madhe e xhamte e ben këtë ambient të jetë i përshtatshëm për çdo lloj biznesi, furrë buke, dyqan, zyrë ose bar-kafe etj. Ndodhet në katin përdhes të një ndertese 1-kateshe. Është i orientuar nga Jugu Eshte e paisur me certifikatë pronësie Çmimi 1250 euro/m2 Cmimi total 20,000 Euro

Per detaje te tjera kontaktoni: +355695673900

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Martini Real Estate