mercedes c200

Numri i njoftimit: 78342 | Postuar në: 22.11.2018, 22:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: C 200

Viti: 2002

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 250000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Limuzinë

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 4.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITET: MERCEDES BENZ C200
VITI: 2002
KM: 262000 ME LIBER SHERBIMI
KAMJO: MANUAL
NGJYRA: BLU E ERRET
KONSUMI 100|KM: 4.5 LITRA
PERSHKRIMI: *Mercedes-Benz W203 C 200 CDI ,
*Euro 4
*PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik)
*NAVIGATOR-I VOGEL -CD ROM- RADIO FM/AM - BAGAZHJER ME 6 CD
*KLIMA ME 4 ZONA DIGITALE( SHOFERI+PASAGHERI+ PASAGJERET MBRAPA)
*SENSORE SHIU & SENSORE DRITE PERDE ORIGJINALE
*4 xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë),
*Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik
*Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa,
*BORD KOMPJUTER
*FENERE ORIGJINAL ME LED & FENERE MJEGULLE ME LED & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT,
*8x Airbag(SRS), ABS,BAS
*ESP( Sistem kundra rrëshqitjes),
*Timon hidraulik,
* Gomë reservë+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome),
-Disqe alumini 16 inches te Avangardit GOMAT TE REJA
*Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet,
ME GJITHA SHERBIMET E KRYERA NE KOH 2 MUJ QE ESHT NE SHQIPERI
SHITET OSE NDERROHET VETEM ME GOLF 5 AUTOMAT OSE MANUAL CMIMI PAK I DISKUTUSHEM 4.500 EURO 0682273656

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

 mercedes c200