Shtëpi private 2+1 me qira

Numri i njoftimit: 78360 | Postuar në: 26.11.2018, 17:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 140

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 80

Çmimi: 30.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private me sipërfaqe 140 m².
Shtëpia ndodhet në katin e dytë të banesës në rrugën “At Gjergj Fishta”.
Shtëpia përbëhet nga: salloni, kuzhina, dy dhoma gjumi dhe një banjo
Ofron një oborr prej 80 m².
Ka një verandë shumë të përshtatshme për çlodhje.
Çdo dhomë është e pajisur me kondicioner.
Lëshohet me qira e kompletuar.

🏷ÇMIMI: 30’000 lekë të reja në muaj
——————————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate