Vilë 3-katëshe me qira në G’juhadol

Numri i njoftimit: 78362 | Postuar në: 27.11.2018, 11:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 340

Numri i kateve: 3

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 80

Çmimi: 900 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një vilë 2 kate + papafingo. Vila ndodhet në hyrje të G’juhadolit. Ka një sipërfaqe prej 340m² dhe një oborr prej 80m².
Kati i I-rë përbëhet nga: – Sallon + Kuzhinë. – Koridor. – Verandë. – Banjo.
Kati i II-të përbëhet nga: -Dhomë gjumi matrimoniale. – 2 (dy) dhoma gjumi. – Ballkon. – Koridor. – Banjo.
Papafingoja përbëhet nga: – 2 (dy) Depo që mund të përdoren si dhomë. – Ballkon. – Koridor.
Zotëron një oborr të gjëlbëruar me pemë të ndryshme, si dhe një pemë palmë, shumë lule të ndryshme duke ofruar qetësi dhe relaksim.
– Vila është e shtruar e gjitha në pllakë, ndërsa dritaret janë dopio xham.
– Të dy ballkonet ( në katin e 2-të dhe në papafingo) janë të mbushura me vazo me lule të ndryshme.
– Garazh për makinë.
– Ofrohet e mobiluar për qira.
– Vila është e mbushur me dritë naturale gjatë gjithë ditës.
– Ndodhet në qëndër të Shkodrës dhe një nga lagjet më të vjetra dhe të preferuara të qytetit.
– Ndodhet pranë fasiliteteve të ndryshme si, Universiteti, Bar- Restorant më te njohura dhe të frekuentuara të qytetit, market,etj.

ÇMIMI 900 €/Muaj

▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355666666765 ose 📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë 📧 të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate