Shtëpi private 2+1 me qira në lagjen Mar’ Lula

Numri i njoftimit: 78377 | Postuar në: 29.11.2018, 15:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 110

Numri i kateve: -1

Ngrohja: Qendrore

Sipërfaqja e oborrit: 100

Çmimi: 250 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private të ndodhur në lagjen Mar’ Lula, pas shkollës “Cuore Jesu”.

Shtëpia ka një sipërfaqe totale 110 m² dhe ka: – sallon + kuzhinë
-dy dhoma gjumi
-një banjo
-verandë.

Oborri i bollshëm me sipërfaqe 100 m² ofron mundësi për parking.

Shtëpia jepet me qira e mobiluar.

🏷ÇMIMI: 250 €/muaj
——————————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate