Truall në shitje në Tepe

Numri i njoftimit: 78391 | Postuar në: 01.12.2018, 14:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 1000

Lloj i tokës: Të tjera

Çmimi: 120.481 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 1000 m² të ndodhur në Tepe dhe me dalje në rrugën kryesore.
Prona gëzon dokumentacion të rregullt pronësie.

🏷ÇMIMI: 15’000 lekë të reja/m²
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate