Ambient biznesi me qira

Numri i njoftimit: 78395 | Postuar në: 03.12.2018, 15:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 0

Çmimi: 700 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Hapësirë, ambiente shërbimi, Zyra / Ambiente shërbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 160 m² në katin e dytë dhe me adresë: rruga “Revolucioni Antikomunist Hungarez”.
✅Ambienti ka këto cilësi: – Është i shtruar në pllakë.
– Kolonat janë të veshura me mermer dhe tavani me gips.
– Ka dritare duralumini dhe grila elektrike.
– Ofron sistem kondicionimi dhe aspirimi.
– Ka dy banjo të kompletuara me hidrosanitare.
– Ka sistem elektrik 3-fazor dhe monofazë dhe sistem audio.
– Është i vëzhguar i gjithi me kamera.

🏷ÇMIMI: 700 € në muaj *I DISKUTUESHËM*
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate