Apartament 2+1 me qira tek Prek Cali

Numri i njoftimit: 78396 | Postuar në: 03.12.2018, 17:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 80

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 4

Çmimi: 25.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 80 m² të ndodhur te Prek Cali.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka dy dhoma gjumi, një sallon dhe kuzhinë dhe një banjo.
Është i mobiluar në mënyrë cilësore.

🏷ÇMIMI: 25’000 lekë/muaj
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate