Ambient biznesi me qira tek Spitali

Numri i njoftimit: 78403 | Postuar në: 05.12.2018, 14:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 60

Kati: 0

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: 563 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur tek rruga “Kolë Heqimi”, pranë spitalit.
Ambienti ka sipëfaqe 60 m², e cila është e ndarë në dy ambiente.
Gjithashtu ka magazinë dhe një banjo.
Përpara ambientit ka një sipërfaqe të bollshme prej 40 m².

Jepet me qira vetëm ambient, pa përfshirë paisjet.

🏷Cmimi: 70’000 lekë/muaj
———————————-
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate