Tokë për shitje në Ndocej

Numri i njoftimit: 78407 | Postuar në: 06.12.2018, 12:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 225

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 4.000.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me adresë në Ndocej, 100 metra larg unazës perëndimore të Shkodrës.

Cilësitë e tokës:
– Prona ndodhet në një zonë të populluar dhe të qetë.
– Ka një hapësire prej 225m² dhe është e përshtatshme për ndërtim banese ose të një ndërtese shërbimesh.
– Kjo prone është e pajisur me çertifikatë të rregullt pronësie.

🏷ÇMIMI: 40 milion lekë
———————————-
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate