Dyqan në shitje te Kryqëzimi i Degës

Numri i njoftimit: 78408 | Postuar në: 06.12.2018, 15:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 60

Kati: 2

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: 60.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe të përgjithshme 60 m².
Dyqani ndodhet në katin e dytë te Kryqëzimi i ish-Degës.
Ka vetratë xhami dhe një banjo.
Ndodhet në një zonë me qarkullim të lartë dhe mjaft të populluar.

🏷ÇMIMI: 60’000 € * I DISKUTUESHËM*
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate