shiten paisje per furre buke pasticer

Numri i njoftimit: 7857 | Postuar në: 04.03.2014, 17:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Vegla mjete profesionale

Lloji i njoftimit: Shitet


shiten paisje per fure buke .fure pjekje me vete rrotullim me 2 karela kapaciteti 100 buke 1kg ,dhome fermentimi .qe eshte dhe frigorifer me kohe takus frigorifer ngrires permasan 2m me 3.5 me 3 porta .,brumatrice 30 kg me 2 kohe spirale .mikser pasticerie 40 kg me te gjitha paisjet .makineri petezimi sfoljate marka SPLINER italjane share buke MATEKLA vetem 1.5 vit e perdorur karoca pjekje 4 cop tasa buke 1kg dhe 0.5 kg tasa hamburgeri tavolina pune 2 cop arka trasporti lavaman i madh .furgon fort tranzit viti 1989 me karta te gjitha keto ne cmimin 12000 euro i diskurushem

 Devoll

Dërgo E-mail

 armand