Fustani me i bukur

Numri i njoftimit: 7928 | Postuar në: 07.03.2014, 12:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: S

Ngjyra: flori

Çmimi: 23 Lekë

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Ngjyre floriri me nje fjongo

 Sarandë

Dërgo E-mail

 Karla