Ambient biznesi me qira pranë shkollës “Pashko Vasa”

Numri i njoftimit: 79410 | Postuar në: 08.12.2018, 11:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 160

Kati: 0

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: 650 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 160 m² e pozicionuar në katin përdhe të ndërtesës dhe me pamje nga rruga. Dyqani ndodhet në rrugën “Kardinal Mikel Koliqi”, pranë shkollës “Pashko Vasa”.

✔Cilësitë e ambientit:
– Ka dy salla me hapësira goxha të mëdha.
– Përfshin dy zyra dhe dy banjo.
– Ka sistem ngrohjeje me kaldajë me gaz.
– Mund të shndërrohet lehtësisht në holl të madh.
– Ka edhe 45 kompjutera të instaluar duke e bërë ideal për Call Center.
– Për duhanpirësit disponon edhe ambient të jashtëm.
– Është i rrethuar me vetratë xhami, grilat e së cilës janë me telekomandim.
– Zona ku ndodhet ka mjaft qarkullim dhe lëvizje.

🏷ÇMIMI: 650 € në muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate