Kapanon për qira/shitje

Numri i njoftimit: 79417 | Postuar në: 10.12.2018, 13:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 2206

Çmimi: 3.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron per shitje/qira nje kapanon/magazine qe pozicionohet buze rruges kryesore, nje ndertim cilesor i rikonstruktuar pjeserisht vitet e fundit. Prona ndodhet te rruga Inxh. Gjovalin Gjadri, ngjitur me Meat Master.
Ka nje siperfaqe toke 2206 m² dhe siperfaqe ndertimi prej 1109m² te ndare ne nje ndertese dy kateshe prej 891 m², nje ndertese tre kateshe 190m²,nje shtese nje kateshe prej 28m² dhe 1097 m² oborr.
Ndertesa dy kateshe ka nje siperfaqe totale prej 1782m² per te dyja katet, eshte e pebere nga nje magazine per cdo kat qe e ben te pershtatshme per cdo lloj perdorim, gjithashtu ka nje ashensor per ngritjen e objekteve te renda.
Ndertesa tre kateshe ka nje siperfaqe totale prej 570m² per te rija katet ,eshte e banueshme dhe ndahet ne 11 dhoma te kompletuara me te gjitha kushtet (kondicioner dhe banjo ne cdo dhome), kuzhine dhe dhome ngrenie. Gjithashtu godina gezon dhe nje oborr te bollshem prej 1097m² qe eshte i shfrytezueshem per parkimin e makinave, kamionave etj. Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

🏷CMIMI I SHITJES: 890’000 €
🏷ÇMIMI I QIRASË: 3000 €/muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate