Ambient biznesi me qira tek ish-5 Heronjtë

Numri i njoftimit: 79419 | Postuar në: 10.12.2018, 17:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 100

Kati: 1

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: 40.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin përdhe të ndodhur në qendër të qytetit të Shkodrës, tek ish-5 Heronjtë.

Ambienti ka një sipërfaqe të bollshme prej 100 m² dhe është i shtruar me pllaka. Ka në përbërje dy banjo të kompletuara.

🏷ÇMIMI: 40’000 lekë/muaj
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate