Apartament 2+1 në shitje te Mahalla e Çakajve

Numri i njoftimit: 79427 | Postuar në: 12.12.2018, 11:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 108

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 7

Çmimi: 54.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me vendndodhje: “Mahalla Cakajve”, pallat i ri (me ashensor).
-Apartamenti pozicionohet në katin e VII-të të ndërtesës (kati VI-të i banimit) me një sipërfaqe prej 108 m².
-Apartamenti përbëhet nga dy dhoma gjumi, dhomë ndenje + kuzhinë, dy banjo (me dushe), koridor dhe dy ballkone.

Cilësi të apartamentit:
-dritaret dhe dyert e ballkonit alumini si dhe dopio xham,
-dyert e brendshme druri dhe dera e jashtme druri e blinduar,
-dyshemeja e shtruar me pllakë,
-termoizolim i jashtëm (parandalon të ftohtin dhe të ngrohtin).

Apartamenti ndodhet në një lagje të qetë larg zhurmave dhe pluhurit si dhe mundëson një pamje të këndshme të qytetit për shkak të pozicionimit në kat të lartë të apartamentit.

ÇMIMI: 54’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate