Apartament 2+1 në shitje, pranë teatrit “Migjeni”

Numri i njoftimit: 79428 | Postuar në: 12.12.2018, 16:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 118

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 4

Çmimi: 75.520 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 118 m² pranë teatrit “Migjeni” në një pallat në kat të katërt të banimit.
Apartamenti ka dy dhoma gjumi, dy banjo dhe një ballkon.

🏷ÇMIMI: 640 €/m²
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate