KAMERA HIKVISION FULL HD 1080P SUPER OFERTË

Numri i njoftimit: 79433 | Postuar në: 17.12.2018, 16:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 195 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Video kamera - Analoge

Lloji i njoftimit: Shitet


Seti me katër kamera HIKVISION FULL HD 1080P me SUPER ÇMIM 195 EURO.
- Kater kamera 108pp të jashtme ose te brendshme.
- DVR 4 kanale 1080p.
- Monitorim nga telefoni.

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Eri