KAMERA DAHUA 4MP SUPER OFERTA

Numri i njoftimit: 79434 | Postuar në: 17.12.2018, 16:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 320 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Video kamera - Analoge

Lloji i njoftimit: Shitet


Seti me katër kamera DAHUA 4MP me SUPER ÇMIM 320 EURO.
- Kater kamera 4MP të jashtme ose te brendshme.
- DVR 4 kanale.
- Monitorim nga telefoni.

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Eri