KAMERA HIKVISION HD 720p SUPER OFERTË.

Numri i njoftimit: 79436 | Postuar në: 17.12.2018, 16:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 130 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Video kamera - Analoge

Lloji i njoftimit: Shitet


Seti me katër kamera HIKVISION HD 720P me SUPER ÇMIM 130 EURO.
- Kater kamera 720p të jashtme ose te brendshme.
- DVR 4 kanale 720p.
- Monitorim nga telefoni.

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Eri