Apartament 2+1 në shitje te Spitalet

Numri i njoftimit: 79438 | Postuar në: 14.12.2018, 14:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 87

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 4

Çmimi: 45.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 87 m² të ndodhur në katin e katërt të banimit.
Apartamenti ndodhet te Spitalet.
Ka dy dhoma gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon.
Është i mobiluar në mënyrë cilësore.

🏷ÇMIMI: 45’000 €
—————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate