Apartament 2+1 për shitje në Rus

Numri i njoftimit: 79440 | Postuar në: 14.12.2018, 18:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 114

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 8

Çmimi: 62.700 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me vendndodhje në Rus.
Apartamenti ndodhet në katin e tetë dhe ka një sipërfaqe prej 114 m².
Është i shtruar me pllakë, me dritare duralumini dopioxham dhe grilë si dhe ka dy ballkone.
Ofron mundësinë e vendosjes së dyerve sipas dëshirës së klientit.

🏷ÇMIMI: 62’700 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate