Dy kapanone me qira në Kodhel

Numri i njoftimit: 79441 | Postuar në: 15.12.2018, 10:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 700

Çmimi: 80.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira dy kapanone në Kodhel, në rrugën Shkodër-Lezhë.
Kapanonet ndodhen 500 m larg rrugës kryesore. Kanë një sipërfaqe prej 700 m² njëri dhe 400 m² tjetri.
Ofrohen me qira së bashku ose më vete.
✔Cilësi të ambientit:
– Rruga deri në ambientin e kapanoneve është e shtruar.
– Është i përshtatshëm dhe funksional për lloje të ndryshme aktivitetesh.

*SHËNIM: Shtëpia e Murgeshave ofron mbështetje me 600 punonjëse në rast përdorimi të kapanoneve/kapanonit për shërbim rrobaqepësie.

🏷️ÇMIMI: 80’000 lekë (për të dy kapanonet)
——————————–
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate