Apartament 2+1 në shitje, përballë shkollës “Branko Kadia”

Numri i njoftimit: 79443 | Postuar në: 15.12.2018, 16:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 98

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 3

Çmimi: 58.800 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 98m² me vendndodhje në rrugën “Kardinal Mikel Koliqi”, përballë shkollës “Branko Kadia”. Apartamenti është i pozicionuar në katin e III të ndërtesës dhe përbëhet nga: dy dhoma gjumi, një sallon, ballkon,koridor i bollshëm, banjo (me dush), depo e vogël.
Cilësi të apartamentit: dyshemeja është e shtruar me pllakë, ka dyer druri dhe dritaret kanë grilë të jashtme. Të gjitha dhomat janë të pajisura me kondicioner. Apartamenti është në gjendje tepër të mirë dhe i mobiluar në mënyrë moderne.
🏷ÇMIMI: 58.800 € (e mobiluar)
*Shënim: Në rast qiraje jepet 25’000 lekë ( e mobiluar)
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate