Shtëpi private në shitje pranë shkollës “Ndre Mjeda”

Numri i njoftimit: 79451 | Postuar në: 17.12.2018, 13:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 65

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 30

Çmimi: 44.534 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 1+1 të ndodhur pranë shkollës “Ndre Mjeda”.
Shtëpia ka një sipërfaqe 65 m² dhe është e rrethuar nga 30 m² oborr.
Ofron: – dhomën e ndenjes + kuzhinë
– një dhomë gjumi
– banjo.
E gjithë shtëpia është e rrethuar. Ndodhet në një lagje të qetë dhe mjaft familjare.

🏷ÇMIMI: 55 milion lekë *ÇMIMI ËSHTË I NEGOCIUESHËM*
——————————–——————————-
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate