Dyqan me qira tek ish-Artistikja

Numri i njoftimit: 79457 | Postuar në: 18.12.2018, 17:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 80

Kati: 0

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: 405 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me një sipërfaqe prej 80 m², me vendndodhje tek rotondoja në ish-Artistikë.
Dyqani pozicionohet në kat të parë.
✅Dyqani gjithashtu ka: -Depo që mund të përdoret si magazinë per mallrat
-Mundësi parkimi para objektit
-Banjo
✔Cilësitë që gëzon dyqani: – Është i përshtatshëm për t’u përdorur si farmaci, meqë ka në përbërje edhe një dhomë mjeku.
– Të dy këta ambiente janë të kompletuar me pajisjet e nevojshme.
– Objekti është i papërdorur dhe ekziston mundësia që të ndahet.

🏷ÇMIMI: 50’000 lekë në muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate