MICROSILVER PLUS BY LR FACE SET

Numri i njoftimit: 7984 | Postuar në: 09.03.2014, 20:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 38 € i pa diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Kujdes për fytyrë

Lloji i njoftimit: Shitet


MICROSILVER PLUS BY LR FACE SET

Per akne,pikat te zeza,njolla ne fytyre,Microsilver Plus eshte shume i efektshem.Pas dites se 4 te perdorimit fillon efekti i Microsilver dhe i nxjerr jashte te gjitha , me pastaj ne diten e 6 dhe te 7 fillon pertharja e lekures,dhe bien copezat .
Microsilver perbehet nga argjendi antibakterial.

MICROSILVER PLUS FACE WASH

Rezultat i vertetuar per higjienen e lekures.Pikat e zeza,pucrrat dhe difektet e lekures krijohen per shkak te gjendrave dhjamore teper aktive ne lekure.Kur gjendrat dhjamorre mbyllen,sigurojne kushte me te mira per perhapjen e mikroorganizmave.Produktet e trajtimit te fytyres Microsilver Plus pastrojne lekuren dhe luftojne bakteriet e padeshiruara.Redukton aknet nga fytyra,pastron fytyren teresisht.
Cmimi:19.90 euro

MICROSILVER PLUS KREM PER FYTYREN
Aplikojeni ne fytyre pas kremit te pastrimit
Cmimi:21.90 euro

CMIMI TOTAL I PRODUKTEVE:41.80 EURO
CMIMI SPECIAL I SETIT:37.90 EURO

 Elbasan

Dërgo E-mail

 bujar