KREM EXPRESS ANTI - SHINE ,PLATINUM BY MARCUS SCHENKENBERG

Numri i njoftimit: 7985 | Postuar në: 09.03.2014, 20:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 27 €

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Kozmetikë për Meshkuj

Lloji i njoftimit: Shitet


KREM EXPRESS ANTI - SHINE ,PLATINUM BY MARCUS SCHENKENBERG

Per te gjithe mashkujt qe vuajne nga djeresitja e kokes dhe fytyres.Perkufizon llustren ne koke ,thithet menjehere.Me Evermat.Hidraton lekuren menjehere.Sistem trajtues vetem per lekuren e meshkujve.

Cmimi:26.90 euro

 Elbasan

Dërgo E-mail

 bujar