KAROLINA KURKOVA PARFUME TOP SELLER

Numri i njoftimit: 7989 | Postuar në: 09.03.2014, 21:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 33 € i pa diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Parfume, Aromat, Toalete / Perfume për Femra

Lloji i njoftimit: Shitet


KAROLINA KURKOVA PARFUME TOP SELLER

Aroma me e re e supermodeles Karolina.Nje perberje prej lulesh jasemini,tuberose me vanillje te ngrohte dhe nje ere mjalti qe te le nje mbrese te paharrueshme.

LULESH / E GJELBER /ELEGANTE

 Elbasan

Dërgo E-mail

 bujar