ALOE VERA EMERGENCY SPRAY

Numri i njoftimit: 7991 | Postuar në: 09.03.2014, 21:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 42 € i pa diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Medikamente, produkte farmaceutike

Lloji i njoftimit: Shitet


ALOE VERA EMERGENCY SPRAY

Aloe vera dhe dymbedhjete ekstrakte bimore sic jane :Calendula,Yarrow,ekstrakt kamomil,Sherebell.Hidraton menjehere lekuren.Rekomandohet per lekure te acaruar,lekure te djegur,plage te hapura nga diabeti dhe semundje tjera ,qeteson lekuren,mbyll plaget dhe e hidraton lekuren.Thjesht me nje sperkatje mbi lekure.

 Elbasan

Dërgo E-mail

 bujar