shiten 2 b class AUTOMAT dhe MANUAL

Numri i njoftimit: 80479 | Postuar në: 28.12.2018, 06:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: B 180

Viti: 2008

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 110000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Hatchback

Ngjyra: e kuqe

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 4.500 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


🆕️shiten 2 b class 🔴AUTOMAT viti 2006(panoramik) me 117 mi kilometra. ndersa ⚫MANUAL 2008 me 176 mi kilometra me targa 🆕️🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 Tiranë     Kamëz

Dërgo E-mail

 shira