shes toke 300m larg reres se bardhe kepi i rodpnit

Numri i njoftimit: 80490 | Postuar në: 04.01.2019, 18:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 4500

Lloj i tokës: Të tjera

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


toka eshte ne nje paezazh shume te mire pamje nga breg deti dhe vetem 300 metra larg ,shitet me cmim shumete arsyeshem .kontaktoni ne watsap. 00393479109881

 Durrës     Ishëm

Dërgo E-mail

 fatmir