AUDI A4 2009 FULL OPTION

Numri i njoftimit: 80493 | Postuar në: 06.01.2019, 14:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Audi

Modeli: A4

Viti: 2009

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 170000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 9.500 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Audi A4 viti i prodhimit 2009, në gjëndje të shkëlqyer mekanike, motorike dhe estetike. Makina është e ardhur nga Amerika dhe e sapo targuar, me taksa dhe siguracion të gjitha të paguara për një vit.Me shërbime të kryera .Makina është me të gjitha opsionet si xhama elektrik, pasqyra elektrike, me Baxho, Klima Tronik, navigator, cd radio , karte memorie për muzikë dhe lidhje aux me telefonin ashtu edhe Bluetooth.ETJ....
Për më shumë info kontaktoni ose dërgoni mesazh ne whatsapp/viber në numrin 0682067058.

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 FABIAN