FORD FOCUS SE 2014 FULL OPTION

Numri i njoftimit: 80494 | Postuar në: 06.01.2019, 14:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Ford

Modeli: Focus

Viti: 2014

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 55000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 8.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Ford Focus model SE,i sapo ardhur Nga Amerika me 65000 km viti 2014 ne gjendje te shkelqyer (SI E RE).Kambio Automatike me dy pozicione D dhe L,gjithashtu dhe me buton tek marshi extra per ngjitje ose zbritje ne teren te reshqitshem ,CD radio ,Navigator ,kondicioner, xhama elektrik, pasqyra elektrike, sedilje me ngrohje,shume i pershtatshem edhe per impiant gazi.Per me shume info kontaktoni ose dergoni mesazh ne whatsapp/viber ne numrin 0682067058.

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 FABIAUTO