Ultraze me çmim të volitshëm

Numri i njoftimit: 8075 | Postuar në: 13.03.2014, 19:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje mjekësore

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet ultrazeri Medison Sonoace X4 me dy sonda,gjinekologjike dhe abdominale i pershtatshem per egzaminime gjinekologjike dhe internistike me çmim shumë të volitshëm.
Viti i prodhimit 2008

Per performanca te ultrazerit,vizito sajtin :

http:
Aparatura ekografike ndodhet ne Gjakove,Kosove.
Per kontakt : Cel Kosove +37744179660 ose pas ores 15 ne 0673566716
Email : burim@dr.com

 Tropojë

Dërgo E-mail

 Dr.