shitet

Numri i njoftimit: 8107 | Postuar në: 15.03.2014, 21:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: Tjetër model

Viti: 1998

Karburanti:: Naftë

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 3.500 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


makina esht me dokumenta te rregullta dhe targa te reja, eshte ne gjendje shum te mir shitet per arsye mosperdorimi
cel.0696228421

 Peqin

 peqin