Shtepi private + dyqan + garazhd. Rr. Nac Orikum - Llogara

Numri i njoftimit: 8111 | Postuar në: 02.07.2015, 22:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 120.000 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shtepia eshte e perbere nga: 2 dhoma gjumi + guzhine + dhome ndenjie + korridor + tualet
Siperfaqja e objektit eshte e perbere 115 m² shtepi banimi + 60 m² dyqan me tualet + 40 m² garazhd + siperfaqe totale truallit 500 m².
Konstruksioni i objektit me projekt kater katesh, Uje i rrjedheshem nga Llogorai 24 h ne 24 h, depozite uje nen toke 60 kv.
Objekti eshte ndertuare ne vitin 2004 ndodhet 50m large rruges nacionale Orikum-Llogara.
Lindje-Perendim-Veri e kufizuar nga rruget kryesore. Objekti posedon certifikat pronesie.

 Vlorë

Dërgo E-mail

 Bardhosh