jepet me qera objekt

Numri i njoftimit: 8170 | Postuar në: 19.03.2014, 21:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 350 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Te tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


jepet me qera 400m shesh + objekt 2kt [kati 1 nen toke me hyrje nga prapa] nga 60m . adresa 1km nga kombinati [vaqarr] perball me hotel Andri objekti ndodhet buze rruges kryesore dhe i rrethuar .sigurohet dhe ruajtja e objektit [uje dhe drita 24h]

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Gerald Muca