shes tok 3600m2 ne hyrje te qytetit KELCYRE

Numri i njoftimit: 82 | Postuar në: 03.08.2012, 12:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 3600

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 70.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Me qira


toka ndodhet 500m larg qendres se KELCYRES ne rugen nacjonale KELCYR -PERMET .Kufizohet me rugen nacjonale ne lindje dhe me lumin Vjosa ne perndim.Ndodhet mbi vendin e quajtur MARMURIC.

 Përmet

Dërgo E-mail

 bektash