Kurse Matematike!

Numri i njoftimit: 8233 | Postuar në: 22.03.2014, 19:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Ofrohen kurse matematike për çdo nivel, përgatitje për provimet e lirimit, maturës shtetërore 2014, si dhe studentë. Kurset zhvillohen në grup ose individual sipas kërkesës Tuaj! Do të ngeleni me të vërtetë shumë të kënaqur!
(Seanca e parë falas, më pas vendosni JU)
Çmimi i arsyeshëm!
Jeni të mirëpritur, ju faleminderit!


Adresa: Unaza e Re (Astiri) Tiranë!
E-mail: kurse.matematike.2014@gmail.com
Nr.Cel: 0697773832

 Tiranë

Dërgo E-mail

 kurse.matematike.2014