sauna

Numri i njoftimit: 8237 | Postuar në: 22.03.2014, 21:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 700 € i pa diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Fitnes, Stërvitje / Aparate, Pajisje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


sauna me gur vullkanik ndodhet ne Shkoder, gjendje e shkelqyer

 Shkodër

Dërgo E-mail

 niki